Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Videolarınız Neden Az İzleniyor?

YouTube Videolarınız Neden Az İzleniyor?

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan YouTube’da izlenmelerin az olması içerik üreticilerinin oldukça fazla yakındığı sorunlardan birisidir. Tek tıkla dünyanın her dilinden ve yerinden bilgiye erişim sağlayabildiğimiz YouTube’da içeriklerin az izlenmesi YouTube izlenim satın al  https://takip-sepeti.com/youtube-izlenme-satin-al/ hizmetinden yararlanmaması ve kitleyi doğru belirleyememe gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir.

YouTube içerik üreticiliği ilk kurulduğu dönemlerde hobi olarak yapılsa da günümüzde bu platform bir meslek ve iş alanı haline gelmiştir. Dünyanın en çok tanınan isimlerinin çıktığı YouTube platformu günümüzde YouTube fenomenlerinin oldukça büyük meblağlar kazanmasını sağlamaktadır. Yediden yetmişe her yaştan kişinin hem eğlence hem öğrenme amaçlı kullandığı YouTube’da fenomen olma hayali kuruyorsanız izlenmesi az olan içeriklerin nedenine bir göz atalım.

İzlenmelerinize İnanamayacaksınız!

Bugün kanalıyla, ismiyle ve kendi alanında oldukça tanınan isimlerin yararlandığı YouTube izlenme satın al ve YouTube abone satın al  https://takip-sepeti.com/youtube-abone-satin-al/ hizmetleri bu mecrada kat ettiğiniz yolu sizler için çok daha kolaylaştırmaktadır. YouTube içeriklerinizin az izlenmesi sizleri de rahatsız ediyorsa bunun pek çok nedeni olduğunu unutmamalıyız. YouTube tıpkı fiziksel bir meslek gibi kuralları, detaylar ve ipuçları olan bir mecradır. İçeriklerinizin az izlenmesi;

  • Arama hacmine hitap etmeyen içerik üretimi,
  • Hedef kitlenin yanlış ya da dağınık belirlenmesi,
  • Düzensiz içerik üretimi,
  • Kalitesiz bir içerik,
  • Yanlış kapak fotoğrafı,

Arama Hacmine Hitap Etmeyen İçerik Üretimi:

YouTube tıpkı blog içerikleri gibi SEO uyumunu algılayan bir platformdur. İçeriklerinizin başlığı ve anahtar kelimeleri de bu noktada büyük önem taşımaktadır. Örnek verecek olursak; videonuzda sesli kullandığınız bir rakamı başlıkta kullanmak içeriklerinizin ön plana çıkmasına yardımcı olabilir.

Hedef Kitlenin Yanlış ya da Dağınık Belirlenmesi:

YouTube videolarınızı çekmeye başlamadan önce kendinize ‘’bu videoyu kimler için çekiyorum?’’ sorusunu yöneltmeniz gerekir. Makyaj ve cilt bakım konuları tarihi bilgi ve eğlence konulu içeriklerden farklıdır. Kanalınızda hepsini harmanlıyorsanız hedef kitlenizi tam olarak belirleyememişsiniz demektir.

Düzensiz İçerik Üretimi:

Bir video attıktan hemen sonra üç hafta ara veriyorsanız sürekliliğiniz ve devamlılığınız yok olmuş demektir. Bu da aboneleriniz ve izleyicilerinizle samimiyetin en büyük bölücüsüdür. İçeriklerinizi düzenli oluşturarak haftada 2 içerik üretmeye dikkat edin.

Kalitesiz Bir İçerik:

İçerik ürettiğinizde önce kendiniz izleyin ve kendinize ‘’ben olsam bunu izler miydim?’’ sorusunu yöneltin. Videolarınızda çektiğiniz alandaki ışığın ve ses kalitesinin iyi olup olmadığından emin olun.

Yanlış Kapak Fotoğrafı:

İçerik üretimimde izleyicilerin en dikkat ettiği şeylerden birisi de kanalın kapak fotoğrafıdır. YouTube kanalınızdaki kapak fotoğrafınızın ilgi çekici ve profesyonel olduğundan emin olun.

YouTube Yolculuğunda Yalnız Değilsiniz!

YouTube ve daha pek çok sosyal medya platformu hakkında hem bilgi hem de hizmet almak için  https://takip-sepeti.com/ web sitesini ziyaret edebilir, sizlere tanınan ayrıcalıklı hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
temizlik şirketi - Yavru kedi maması - interlojistik.com.tr