Güncel

Yanar Şimdiden Büyük Bir İlgi Görüyor

Yanar Şimdiden Büyük Bir İlgi Görüyor

Türk müziği her zaman ilgi gören ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan alanlardan biri. Ancak hayran kitlesinin beklentilerini karşılayabilmek ve dönemin popüler isimlerinden biri olabilmek için başarılı bir çalışmaya imza atmak gerekiyor. Yanar da son zamanlarda bu konuda fark yaratan parçalardan biri. Yayınlanmasına günler kala, şimdiden merak edilmeye ve insanların ilgisini çekmeye başladı. Uğur Özçelik’in özel single çalışmalarından biri olmasının yanı sıra beklentiler de oldukça yüksekte. Genç şarkıcının aldığı eğitimler ve geçmiş tecrübeleri de bu konuda belirleyici nitelikte.

Yorumculuğu ve üretkenliğiyle tanınan Uğur Özçelik de Yanar için oldukça heyecanlı. Kendisine söz verildiğinde bu çalışmaya değer verdiğini anlatan sözlerle karşılaşılıyor. Çalışmalarının hızla devam ettiğini ve parçanın birçok kişiye hitap eder nitelikte olduğu belirtiliyor. Uğur Özçelik sorulan sorular içerisinde, “Bizim için oldukça iyi bir çalışma süreci oldu. Emeğimizin karşılığı olarak parçanın Türk müziği severleri tarafından beğenileceğini düşünüyoruz. Biz de sizler gibi bekleyişteyiz. Mart sonunda hep beraber dinleyeceğiniz.” Diyor. Bu durum da hem şarkının çıkış tarihini belli ediyor hem de şarkının beklentilerin de üstünde olabileceği izlenimi yaratıyor. Uğur Özçelik, bugüne kadar olan tüm çalışmalarında bir öncekinden daha üst seviyede bir adım attığından, şimdiler de daha güçlü bir adım bekleniyor.

Uğur Özçelik Yeni Parçasıyla Top Listelerini Yerinden Oynatacak

Yanar, Uğur Özçelik’in heyecanla bahsedilen ve herkesin çıkış tarihini beklediği parça. Şarkının genel temasının büyük bir kitleye hitap edeceği de söyleniyor. Çünkü genç şarkıcı, sanat camiasına uzak bir isim değil. Sahip olduğu tecrübe ve aldığı eğitimler bu alanda fark yaratabilmesinin en büyük nedenlerinden biri. Kendisi 1990 İstanbul Kadıköy doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimlerini tamamlamasının ardından da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girmiş. Aldığı eğitimlerin üzerine tecrübesini güçlendirecek çalışmalara imza atmıştır. Birçok ünlü ismin back vokalliğini yapmasının yanı sıra Uğur Özçelik, kendi single çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. Sözü ve müziği kendisine ait olan Yanar ile beraber dijital kanalarda sıkça duyulacak olan isim, hayranları tarafından da sürekli olarak takip ediliyor. Sizler de sosyal medya hesaplarından kendisini takip edebilirsiniz.

Yanar Genç ve Başarılı Sanatçı Uğur Özçelik’in Yeni Parçası

Sahne sanatları, single çalışmaları ve buna benzer birçok noktada ismi geçen Uğur Özçelik, yeni parçası için de oldukça başarılı bir çıkış yapacağa benziyor. Kendisi şimdiden ismi duyulan ve birçok kişi tarafından beklenen Yanar’ı dinleyicilerine emanet ediyor. Bunun içinde, “Şarkımızın çıkışına oldukça kısa bir süre kaldı. Bu süreçte de yayınlanmasının ardından da tüm dinleyicilerimiz için özel bir deneyim olmasını diliyorum. Müziğin en özel yanlarından biri birden çok insanda, birçok farklı duygu hissettirebilmek. Bu yüzden Yanar da benim için çok önemli. Herkeste ayrı bir yeri olacağına ve dinleyicileri tarafından sahip çıkılacağına inanıyorum. Bakalım, bekleyip göreceğiz.” diye ekliyor. Yanar, Türk müziğinin değerli parçaları arasında yer almaya gün sayıyor.  Ayrıca diğer parçalardan çok daha farklı olacağı da kesin. Yanar, 22 kişilik bir ekiple, 3 gün içerisinde 2 farklı şehirde çekilmiştir. Gösterilen özveri ve hassasiyetle alacağı övgüye layık bir sonuç alındığı da düşünülmektedir.

Uğur Özçelik Kimdir?

Tarzıyla hem sevenlerini hem de müzik camiasının ilgisini çeken Uğur Özçelik, 5 Kasım 1990 tarihinde, Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. Sanatçı olmanın gerekliliklerine hâkim olan ve bu konuda her daim doğru adımlar atmaya odaklı olan Uğur Özçelik, yeteneğini eğitimlerle birleştirmeyi seçmiştir. Bu yüzden eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı içerisinde Türk müziği bölümünde almıştır. İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde eğitim alan sanatçı, birçok ünlü ismin önderliğini alma şansı bulmuştur. Oyunculuk alanında Altan Gördüm, Alya Algan ve Vahide Perçin’den eğitim almıştır. Ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü gibi eğitimlerden geçen sanatçı, çalışmalarında da tüm bu eğitimlerin artılarını barındırmaktadır. Kariyer yolcuğuna birçok ünlü ismin back vokalliğini ekleyen Uğur Özçelik şimdilerde kendi single çalışmalarıyla anılmaktadır. 1,75 boyundaki sanatçı, akrep burcudur. En sevdiği rengin siyah olmasının yanı sıra su sporlarıyla da yakından ilgilidir.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
temizlik şirketi - Yavru kedi maması - interlojistik.com.tr