Spor

Kalebet Bonuslarında Çevrim Şartları

Kalebet Bonuslarında Çevrim Şartları

Kalebet Puan sayısı ne kadar artarsa oyuncuların kazanacakları ve kullanacakları puanlar da o oranda artar. Çarpılan puanlar ise oyuncuların seviyesine göre belli olur. Oyundaki seviyeler bronz gümüş altın platin ve elmas olmak üzere 5’e ayrılmıştır. Oyuncular sadakat programı ekinliğine bronz ile başlar. Daha sonra seviyelerini yükseltebilirler. Kalebet sakadat programı seviyesi arttıkça toplanan puanlar ve hediyelerin miktarı da artar.

Kalebet Sadakat Programı ile Kazandıran Takaslar

Oyuncular kazandıkları puanları takas mağazasında bozdurabilir. Bozdurulan takaslar, gerçek paraya dönüşür. Dolayısıyla oyucular bozdurdukları puanlar ile nakit kazanır. Kalebet giriş Puanların nakit paraya dönüşmesi için 100,000 puan toplanmış olması gerekmektedir. 100,000 puanın eşdeğeri 100 TL’dir. Bunun yanı sıra isteyenler daha farklı ödüller alma hakkını kullanabilir.

Kalebet Giriş Yapmak İçin Gerekli Bilgiler

Siz de isterseniz topladığınız puanları nakde çevirin ya da istediğiniz bir ödüle sahip olun. Kalebet sadakat programı heyecan verici özellikleriyle karşınızda! Kalebet güncel giriş etkinliğe hemen katılın ve topladığınız puanları nakde dönüştürerek kazançlarınızı artırın. İsterseniz de daha farklı uygulama ve etkinliklerden yararlanarak hem webde hem de mobilde yüksek kazançlar elde edin.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
temizlik şirketi - Yavru kedi maması - interlojistik.com.tr