Sponsorlu Bağlantılar

Google Maps Yorum Satın Al

Google Maps Yorum Satın Al

Google Maps yorum satın al hizmetiyle, işletmem haritanıza gelen yorumların sayısını artırıyoruz. Haritanız hakkında değerli geri bildirimler alarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Google yorum satın al hizmetimizi 5 yıldız + olumlu yorumlar karşılığında satın alın. Tek yapmanız gereken bize harita bağlantınızı, herhangi bir şifrenizi vs. göndermek. İstemeden işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemler tamamen organiktir ve Google işletme incelemeleri, Google Haritalar geri bildirim botu olmadan gerçek kullanıcılar tarafından gönderilir. Bu şekilde yanlış yorumlardan kaçınıyoruz. Google işletme incelemelerinin yanıltıcı olarak tanımlanmaması için süreçlerimizi iyileştiriyoruz.

Müşterilerinizden Google harita yorum satın al sipariş etmek ve yazdırmak bir çözüm olabilir, ancak bu zor bir süreçtir. Genel olarak, bu isteklerden Google geri bildirimlerini kaldırma fikriniz müşterileri üzebilir.

Geliştirdiğimiz Google geri bildirim sistemi, yerelleştirme işleviyle çalışıyor ve şirketin geri bildirimlerine yansıtılarak ortalama puanı artırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
temizlik şirketi - Yavru kedi maması - interlojistik.com.tr