Sponsorlu Bağlantılar

Geminilab

Geminilab

Çeşitli nedenlerle sperm sayısını ve kalitesini öğrenmek isteyen erkeklerin kliniklerde zaman harcamasına gerek bırakmayan. Geminilab, önemli bir sağlık konforu sunuyor. Kendi evinde veya rahat ettiği ortamda mahremiyet sınırları içinde meni örneği almak isteyenler için test kitleri adrese ulaştırılıyor.
Örnek alındıktan sonra iletişim numaralarından ulaşılmasından sonra anlaşmalı laboratuvarlardan gelen görevliler kapıdan teslimatı alıp gerekli koşullarda laboratuvara ulaştırıyor.
Aynı Gün İçinde Tester Sonuçlandırılır
Geminilab tarafından sunulan hizmet çerçevesinde meni örneği alındığı gün içinde teste tabi tutulup sonuçlandırılıyor. Detaylı şekilde hazırlanan test sonuçlarına ulaşım sağlanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken tek husus, meni örneğinin sadece hafta içi günlerde ve 09:00-14:00 saatleri arasında verilebileceğidir.
Gizlilik Esası 
Kişisel bilgilerin gizliliği esası ile yürütülen hizmetlerde tüm veriler güven altındadır. Test kitini kapıdan alan kuryeye kişisel bilgilerin hiç biri verilmez.

Testleri yapan ve online ortama bilgileri yükleyen partner laboratuvarlarla da veri paylaşımı yapılmadığı için test örneği veren kişinin kişisel bilgileri tamamen saklı kalır. Tüm işlemler kişiye özel bir kod üzerinden gerçekleştirilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
temizlik şirketi - Yavru kedi maması - interlojistik.com.tr