Sponsorlu Bağlantılar

Başyazıcı

Başyazıcı

Sağlıklı hayvan etlerinden yapılan Kayseri pastırması, en uygun koşullarda tüketicilere sunulmaktadır. Türk sofralarının olmazsa olmazı şarküteri şefi Başyazıcı, başlı başına bir gurme deneyimi sunuyor. Doğal ve organik olduğu için çiğ olarak da tüketilebilir. Yağsız hayvan etinden yapılan pastırma, özel baharatlarla karıştırılarak kurutulur.

Sıcacık ve kalabalık sofraları tamamlayan Kayseri pastırması ve Kayseri sucuk, Türk mutfağının incilerinden biridir. Herkesin severek yediği pastırma, kalitesiyle her zaman güven verir. Tüm kültürlerde ve yörelerde kendine yer bulan pastırma, doğru koşullarda hazırlanır. Hiçbir katkı maddesi içermediği ve doğal olduğu için sağlıktan ödün vermeden tüketilmektedir. Tüketiciler en lezzetli pastırma tariflerini sofralarında ve yemeklerinde kullanırlar. Çok yönlü bir şarküteri ürünü olduğu için yemeklerde de tercih edilmektedir.

Başyazıcı pastırma çeşitleri kapınızda!

Antik çağlardan beri hayatımızda olan bu ürünün çeşitlerini farklı gramajlarda satın almak mümkündür. İstediğiniz pastırma çeşidini seçtikten sonra 250, 500 veya 1000 gram seçenekleriyle sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürününüz elle ince dilimler halinde kesilip, ısıdan etkilenmeyen özel ambalajında ​​sevk edilir. Pastırma ve sucukta olduğu sürece Kayseri mantı ürününü de önerilen saklama koşullarında saklamanızı öneririz. Şimdi menünüz için en uygun pastırma seçeneğini sipariş edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
temizlik şirketi - Yavru kedi maması - interlojistik.com.tr